KONST / Litografier / Färglitografi 16066108
nr 1606 6108
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
"De leende fiskene". Signerad, numrerad 142/360, daterad 1968. Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 62x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:53:02
15/3 16:49:00
100 kr
18/3 19:44:23
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin